Web Analytics

Rrëshqet keq Bledi Mane, zbulon krejt papritur fituesin e BBVK 2

Botuar nga: InfoKosova

Po vazhdon transmetimi i finales së Big Brother Vip Kosova 2.

Lumbardhi, Edona, Blerando dhe Shqipe janë katër finalistet të cilët njëri prej tyre do ta rrëmbej çmimin e madh, shkruan InfoKosova.

Pas surprizës të cilës iu bë Blerandos, Bledi në një moment tregoj edhe finalistin për sonte.

Duke iu drejtuar Albes ai tha, “Alba a do të ndryshosh mendje kur ta she at çekun 200 milion lek, te Blerando”.

“Ah sikur te isha vajz ne vend të Albes’, vazhdoj tutje Bledi.

Me këtë fjali fansat pretenduan se Bledi ‘gaboi’ dhe tregon pa dashje./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT