Web Analytics

Sa e bukur!, Yll Limani më në fund na prezanton me të dashurën e tij?

Botuar nga: InfoKosova

Yll Limani është një nga artistët e rinj më të talentiar dhe të komentuar të momentit.

Hitet dhe arti i tij janë gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike, ashtu siç është edhe jeta e tij private, por që artisti ka zgjedhur ta mbajë atë larg medias.

Por vetëm një orë më parë shohim që Ylli ka postuar fotografinë e një vajze në profilin e tij. Asaj i duken vetëm sytë dhe ngjyra e artë e flokëve.

Mos ndoshta është kjo vajza që i ka rrëmbyer zemrën Yllit tonë, apo ai thjesht na provokoi me këtë foto siç bën përherë shaka?! Kjo mbetet për tu parë në vijim…

Shiko foton:

Të FUNDIT