Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Sa shumë i ngjan Ledrit!, në krahët e këtij personazhi publik Sara Hoxha dhuron puthje

Sara Hoxha është aktualisht një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Në krahët e grimerit Arbër Bytyqi, Sara duket tejet e lumtur.

Duket se koha e ndarë mes dyshes është jo vetëm për grim por edhe një shoqëri e pastër.

Kujtojmë që shoqëria mes tyre daton shumë vite më parë dhe mbetet edhe sot e kësaj dite./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit