Web Analytics

Santiana ia she hajrin ofendimeve dhe poshtrimeve në BBVK, ja çka i dhuruan

Botuar nga: InfoKosova

Santiana është ndër banoret më të komentuara pas daljes nga BBVK.

Ajo së fundmi në një intervistë ka treguar të pathënat rreth saj.

Santiana është shprehur se e do televizionin dhe së shpejti edhe mund ta shohim në rolin e prezantueses.

Duke mos zbuluar asnjë detaj më shumë Santiana po i lë ndjekësit në pritje të heshtur./kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT