Web Analytics

Santiana pёr herё tё parё shfaqet nё publik me tё dashurin

Botuar nga: InfoKosova

Santiana Maloku, njera nga ish konkurentet e BBVK me te perfolura te ketij sezoni, u be aq e zhurmshme pikerishte per shkak te dashurise se saj jashte dhe aferen me Bucin mbrenda.

Ndonese nuk ka deshire te shfaqet ne public I dashuri I saj , ne rrjet po qarkollon nje video teksa Santiana e puth dhe e perqafon ate./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT