Web Analytics

Sara dhe Bardhi rikthehen në shtëpinë e ‘BBVA’

Botuar nga: InfoKosova

Dy ish-banorët e edicionit të tretë të ‘BBVA’, Sara Gjordeni dhe reperi Bardhi arritën te fitojnë zemrat e publikut me lojën e tyre.

Pasi që kanë pasur për vete shumë fansa ka kohë që rikthimi i tyre kërkohet nga ta.

Burime të Indeksonline bëjnë te ditur qe Sara dhe Bardhi do të futën sërish si banorë.

Ata pritet që të futën ne shtepi dhe sigurisht do te trazojnë ujërat.

Të FUNDIT