Web Analytics

Sara kujton tё kaluarёn me ish tё dashurin, ndjekёsit i kthehen ashpёr: E do akoma …

Botuar nga: InfoKosova

Endriku ka biseduar me Sarën për herë të parë veçmas që pas hyrjes së tij në Big Brother VIP3.

Endriku dhe Sara kanë pasur një lidhje kohë më parë, ndërsa sot modelja po përjeton një lidhje me një prej banorëve të BB VIP3, Bardhin.

Endrik: Nëse ti ke evoluar ashtu siç unë mendoj dhe je ajo vajza e zgjuar që unë mbaj mend ti e kupton shumë mirë që unë jam futur më mbrapa

Sara: Nuk mendoj që je futur për mua

Endrik: Jo, jo, duro nuk po e them këtë as unë dhe kur Shqipëria është kaq e vogël, njerëzit e dinë, njerëzit flasin, dhe unë doja ta bëja të qartë që po ne kemi pasur një histori, por ka qenë vetëm ajo, kaq.

Këtu unë po tregohem i sinqertë për veten time dhe gjithashtu po të heq një barrë, sepse ti e di shumë mirë që ajo gjëja do të dilte këtu, sepse ty të njeh dikush tjetër dhe mua më njeh dikush tjetër, por ka njerëz që na njohin të dyve dhe historia jonë është bërë videoklip.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT