Web Analytics

Sara nuk i ndahet Bardhit, publikon sërish video me të

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorët e “BBVA”, Sara dhe Bardhi duket se po e vazhdojnë lidhjen jashtë këtij formati.

Është Sara ajo e cila po na mban të informuar lidhur me këtë zhvillim.

Në orët e vona të mbrëmjes publikoi një video të reperit në “Instastory” ku shihet duke përcjellë një ndeshje në telefon.

Shiko videon:

Të FUNDIT