Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Sara publikon një detaj që i ka shpëtuar publikut në raportin e saj me Bardhin

Modelja që u bë pjesë e BBVA, Sara Gjordeni po shijon lidhjen më këngëtarin Bardhi.

Ata u takuan së bashku brena shtëpisë se ‘’Vëllait të madh’’, dhe vazhduan lidhjen e tyre edhe jashtë.

Sara ka publikuar një moment në rrjetin e tij social Instagram, ku e kuptoi se ai ishte i duhuri për të.

‘’The moment I knew …’’ ka qenë mbishkrimi i saj në videon e publikuar.

Sara dhe Bardhi kanë quar lidhjen në një nivel tjetër, ata presin që së shpejti të bëhen prindër.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @saragjordeni

Të fundit