Web Analytics

Sara tha se ka qenё e fejuar me tё, reagon bashkёshortja e Endrikut : Po bёhet baba sёrish…

Botuar nga: InfoKosova

Endrik Beba qe ne hyrjen e tij ne shtepine e BB, ka ngjallur diskutime te shumta si mbrenda ashtu edhe jashte shtepise.

Sara eshte ajo qe po e pranon hapur lidhjen qe kishte bashke me te, madje sot ne nje bisede me Albi Nakon ajo tha qe kane qene te fejuar.

Pas kesaj deklarate reagon menjehere bashkeshortja e Endrikut ,dhe ky eshte reagimi I saj ./VEQSHQIP/

Shih foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT