Web Analytics

Sarah Berisha përballet me një fatkeqësi

Sarah Berisha është një personazh mjaft aktiv në rrjetet sociale, e cila zakonisht ndan me ndjekësit e saj ide të ndryshme për veshje.

Ditët e fundit është vënë re që blogerja nuk ka qënë shumë aktive në rrjetet sociale, gjë që ka shqetësuar paksa ndjekësit e bukuroshes së ëmbël.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, Berisha ka treguar arsyen se pse nuk ka qënë tepër aktive kohët e fundit dhe duket se shkak paska qënë një fatkeqësi që i ka ndodhur Sarah-s.

“E vërtetë që këto ditë nuk kam qënë aktive për shkak të një fatkeqësie që më ka ndodhur por sigurisht që do jem shumë shpejtë.

Ju dua”, shkruan në postimin e saj Sarah.

Blogerja nuk ka preferuar të japë më shumë detaje lidhur me fatkeqësinë e ndodhur por sic edhe e përmendi në postimin e saj, ajo do të kthehet shumë pranë fansave të saj.

Shiko foton:

Nga rubrika