Web Analytics

Secila nuse do dëshironte t’i dëgjonte këto fjalë nga vjehrra e saj, Gili me fjalë të mëdha për nusen e saj

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja, Gili ishte e ftuar sonte në emisionin “Canapè” në T7 së bashku me nusen e djalit të saj, Herolinën.

Në këtë intervistë ato treguan për raportet mes vjehrrës dhe nuses, dhe teksa Gili u shpreh se në familjen e saj nuk ka vajzë dhe se tash me ardhjen e Herolinës në familjën e saj, ajo tashmë e ka një të tillë.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni përgjigjen e këngëtarës për nusen e saj.

Shiko videon:

Të FUNDIT