Web Analytics

Seks brenda “Big Brother Vip“, shpërthen në rrjet me postime…

Botuar nga: InfoKosova

Key Alves është një nga figurat më të rëndësishme në sportin brazilian dhe në volejbollin e femrave.

Alves mund të konsiderohet volejbollistja më e famshme në botë ku numëron 13.6 milion ndjekës në Instagramin e saj.

Ajo është mjaft e ndjekur gjithashtu dhe në profilin e saj në Only Fans ku abonimi për të parë përmbajtjen e saj është rreth 14 dollarë.

Nga ana tjetër, vetëm disa muaj më parë, ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP” në Brazil, duke qenë një prej personazheve më të komentuara në këtë “reality show”.

Volejbollistja madje përfundoi edhe në faqet e kronikave rozë, teksa bëri seks brenda shtëpisë së Big Brother.

Key vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, tashmë në rrjetet sociale, teksa shfaqet me postime provokuese.

Rikujtojmë se vetëm disa kohë më parë ajo deklaroi se ylli brazilian Neymar kishte kërkuar për të kaluar një natë “të nxehtë“ me volejbollisten dhe motren e saj binjake duke thënë se Neymar e kishte keqkuptuar situatën.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT