Web Analytics

Sellma feston ditëlindjen, merr vëmendje urimi i pazakontë i Valdrin Sahitit

Botuar nga: InfoKosova

Sellma Kasumoviq njihet si njëra nga grimeret me të suksesshme shqiptare.

Ajo ka pasur ndikim të madh në shoqëri ku ka sjell trende për herë të parë në vend.

Fama e saj ka depërtuar edhe ndërkombëtarisht, duke qenë emër i njohur dhe i kërkuar nga yjet e famshëm.

Ajo ka shumë arsye për të festuar ditëlindjen e për këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte urimi nga bashkëpunëtori, Valdrin Sahiti.

“Gezuar per motrën që nuk e kam pasur kurrë, por e kam dashur gjithmone! Ju uroj ditëlindjen më të lumtur për grimeren dhe partneren time më të mirë në krim”, shkroi ai.

Shumë urime!/Indeksonline/

Shiko videon:

Të FUNDIT