Web Analytics

Selvija kaq elegante kur del në shëtitje me djalin

Selvije Jao u bë nënë për herë të parë para tre muajsh.

Ajo dhe Shpati janë tashmë prindër të djalit që e kanë quajtur Roel, shkruan InfoKosova.

E së fundmi Selvija na habiti me format trupore.

Në një foto që postoi në shëtije me djalin duket mjaft në formë./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika