Web Analytics
BallinaSHOWBIZSelvija sjell foton më të ëmbël krah Shpatit, kaq elegant si kemi...

Selvija sjell foton më të ëmbël krah Shpatit, kaq elegant si kemi parë

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Slvije Jao Kasapi, janë një nga çiftet e preferuara shqiptare.

Që nga bërja publike e lidhjes, dhe kurorëzimit duke krijuar familje, dyshja shfaqen gjithnjë të lumtur krahë njëri tjetrit.

Ata jane tashme edhe prinder te nje djali.

Ku shpesh postojne foto te embla edhe me te.

Edhe ne foton e fundit Selvija dhe Shpati jane shfaqur kështu me plotë buzëqeshje në fytyrë.

Por, në mbishkrimin e imazhit ka marr vëmendje ajo që ka shkruar Selvija.

”Ne e dimë pse zgjodhëm njëri-tjetrin, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”, kishte shkruar ajo.

Kaq elegant e bukur duken te dy./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit