Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Shkurta ka shije, kaq bukur e kombinuar në veshje djalin e saj

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme.

Këtë sezon veror ajo ishte njëra nga artistet më të kërkuara nëpër ahengje dhe dasma të ndryshme.

E duke qenë se është shumë e angazhuar në këtë profesion, ajo gjithmonë duhet të duket bukur para publikut të saj.

Krahas muzikës, Shkurte Gashi është treguar mjaft e kujdesshme edhe ndaj familjes së saj.

Ajo ka kohë që është bërë nënë duke sjell në jetë një djalë të cilin e ka quajtur me emrin Mal.

Sot Shkurta ka publikuar një foto të Malit, rë veshur bukur dhe me stil, Mali po duket kaq simpatik. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit