Web Analytics

Shkurte Fejza sjell foto në rrugë, është veshur si të ishte vajzë e re

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Ajo vazhdon të jetë shumë e njohur për këngët e saj te cilat vazhdojne te pelqehen edhe nga gjeneratat e reja.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive edhe në ahengje të ndryshme familjare.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në rrugë me vajzën e saj dhe është veshur si të ishte çikë e re./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika