Web Analytics
BallinaSHOWBIZShpati sjell video duke e puthur nusen, nuk i reziston bukurisë së...

Shpati sjell video duke e puthur nusen, nuk i reziston bukurisë së Selvijes

Shpat Kasapi dhe Selvija janë padyshim një nga ciftet më të dashura e të komentuara nga publiku.

Së fundmi kanë publikuar një video të rrallë.

Ata shihen në veturë duke kënduar këngën e re të Shpatit.

Derisa duke se nuk i rezistoi bukurisë së Selvijes derisa shihet duke e puthur./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit