Web Analytics

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, Era Istrefi zbulon pak nga banesa e saj luksoze

Botuar nga: InfoKosova

Era Istrefi ka publikuar një pamje të vogël të vilës ku ajo jeton.

Ajo që bie në sy është pamja mjaft luksoze me pishinë dhe gjelbërim para shtëpisë, ku mesa duket Era kalon një pjesë të madhe të kohës.

“Po bëhet gati pishina”-ka shkruar ajo përbri fotos.

Shiko foton:

Të FUNDIT