Web Analytics

Si adoleshente, mami Adelina Tahiri shfaqet me këtë veshje provokuese në publik!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ish martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat.

Edhe pse në moshë, këngëtarja ishte e dashuruar kokë e këmbë në të.

E se fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

Edhe pse ka kohë që është bërë nënë, Adelina vazhdon të vishet si adoleshente.

Kaq joshëse po duket ajo…

Shiko Foton:

Nga rubrika