Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Si asnjëherë më parë, Afërdita Paqarada ekspozon pa pikë turpi gjoksin gjigant

Afërdita Paqarada vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Afërdita Paqarada ka publikuar disa foto në llogarin e saj.

Ajo është shfaqur me një fustan të kuq, tejet elegant.

Por, si rall herë Afërdita nxjer gjoksin në pah, në mënyrë mjaftë provokative.

“Një natë për t’u mbajtur mend dhe një mbrëmje e bukur e organizuar nga shefi i misionit të Kosovës në Tajlandë”, shtoi mbi foto Afërdita.

Shiko foton:

Të fundit