Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Si asnjëherë me parë Agnesa Vuthaj ekspozon asetet në fustan transparent

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë, ani pse ka kaluar kohë e gjatë që është larguar nga sfilatat, ajo prapë së prapë është në qendër të vëmendjes.

Bukuria e saj nuk ka iku me kalimin e viteve, madje ajo është zbukuruar edhe më shumë, Agnesa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super provokuese, dhe e kuruar si gjithmone deri ne detajin e fundit.

E veshur me fustan të shkurt e transparent, Agnesa si asnjëherë me parë tregon asetet e saj terheqese.

Shiko fotot:

Të fundit