Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Si bëhen fëmijët? Zhaklina thotë se shqiptarët nuk dijnë të tregojnë

Zhaklin Lekatari ishte e ftuar sonte në emisionin “Canapè” në T7, ku tregoj shumë gjëra rreth jetës së saj dhe projekteve.

Ndër të tjera, Zhaklina njihet si gruaja që theu shumë tabu lidhur me temat rreth seksit.

Ajo tha se shqiptarët nuk dijnë se si bëhen fëmijët.

Shiko videon:

Të fundit