Web Analytics

Si janë raportet mes Dafinës dhe babait të Kreshnikut?

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka nxjerrë në pah së fundmi lidhjen e saj të ngushtë me vjehrrin e saj, babain e Kreshnikut, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Në një Instastory, Dafina ka shpërndarë një video të vjehrrit duke dhënë një intervistë, shoqëruar me mbishkrimin e përzemërt, “Vjehrri im”, bashkangjitur një emoji me kurorë.

Videoja nënvizon marrëdhënien e ngudhtë mes Dafinës dhe vjehrrit të saj, duke treguar një lidhje të fortë familjare.

Kujtojme se Dafina pritet te martohet ne shtator dhe te behet nuse “llapjane”.

Shiko foton:

Nga rubrika