Web Analytics

Si po mund t’i rehatoj bijat nusja e Milot Lalloshit?

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja Erixha Llalloshi është bashkëshortja e Milot Llalloshit.

Ndërsa Miloti është vëllai i vetëm i këngëtares Edona Llalloshi dhe motrave të saj, shkruan InfoKosova.

Edona nuk është vajza e vetme në shtëpi, pasi ajo rrethohet me një numër të madh të motrave, që të gjitha janë të zonjat në aspekte të tyre profesionale dhe familjare.

Ato pothuajse kanë krijuar që të gjitha familje duke pasur edhe fëmijë.

E sigurisht se Erixhina është ajo i cila i mirëpret gjithmonë duar hapur ‘bijat’ e saja, dhe këtë e ka shfaqur gjithmonë në rrjete sociale./InfoKosova/

Të FUNDIT