Si rrallë herë Çiljeta del me djalin e saj, ja sa qenka rritur Fernando

Fernando quhet djali i vetëm i këngëtares Çiljeta Xhilaga, shkruan “InfoKosova”.

Çiljeta është një grua e cila me shumë dashuri e ka rritur të birin e saj pas divorcit me babanë e tij.

Tash e sa vite Fernando jeton me mamanë e tij këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga, e cila e do dhe përkujdeset shumë për të.

E sonte Xhilaga e ka bërë publike një fotografi me të birin ku shihet ai se është rritur dhe po duket shumë i ngjajshëm me nënën e tij.

Ndersa Çiljeta thotë se të kesh një djalë dhe të kujdesesh për të e ta edukosh për t’i respektuar femrat, është një gjë shumë e mirë./InfoKosova/