Web Analytics

Si rrallë herë reja e Shkurtes, e zjarrte ne bikine

Botuar nga: InfoKosova

Te gjitha rejat e këngëtareve të estradës janë mjaftë të komentuara dhe shumë aktive në rrjete sociale.

Kjo nuk vlen për nusen e djalit të këngëtares Shkurte Fejza, shkruan InfoKosova.

Erza, është më pak aktive dhe jetën e saj private sigurohet ta mbajë vetëm për vete.

Si rrallë herë ajo është paraqitur e veshur me bikine ku trupi i saj në formë duket për mrekulli./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT