Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Si u dashuria i riu në Kaltrina Selimin pa e ditur që është e famshme?

Kaltrina Selimi është nga ato këngëtare që kurrë nuk bëhen bajat, së fundi po i mungon skenës muzikore, ama njerëzit e mbajnë në mend atë dhe këngët e saj.

Këngëtarja e mirënjohur është martuar dhe vazhdon të ndihet plotësisht e dashuruar.

Çka thotë Kaltrina për dashurinë?  “Dashuria si në jetën e çdo njeriu ashtu edhe timen është një gjë shumë e madhe për mua, pa të jeta ime do ishte e mangët, jam shume e lumtur që e kam gjetur…”, thotë Selimi, që jeton martesë të lumtur me bashkëshortin Dritonin, të cilin e njohu para shumë vitesh në Ulqin, derisa ajo ishte për pushime verore.

Sot Kaltrina thotë se te Dritoni e ka tërhequr tërhequr inteligjenca dhe çiltërsia e tij.

Të fundit