Web Analytics

Situata e tensionuar mes Romeos dhe Erjolës, reagon familja e Heidit

Botuar nga: InfoKosova

Deklarata e djeshme e Gracianos po bënë bujë në media rozë dhe jo vetëm.

Gjykimi mbi reagimin e matur të Heidit, po komentohet pothuajse nga të gjithë, e edhe nga familja e saj.

Në Instagramin e Heidin po postohen video dhe foto të ndryshme në mbështetjen.

Një ndër ato ishte edhe statusi i Aulona Mustës.

“Ja pse kam kaq simpati për këtë vajzë, Do shumë intelegjenc ta përbalosh me kaq dinjitet këtë situatë”ishte shprehur mes rreshtave ajo.

Shiko foton:

Të FUNDIT