Web Analytics

Soni Malaj provokon me të pasmet, i ndot qëllimisht

Botuar nga: InfoKosova

Soni Malaj është një nga vajzat shqiptare që di gjithmonë merr vëmendjen pa e tepruar me veshjen e saj.

Ndonse në fotot e fundit në Instagram, Soni publikoj nje foto mjafte te nxehte, shkruan InfoKosova.

E veshur në bikine Soni duket zjarrte.

Ajo ka treguar se bën palester dhe punon që të ketë një trup të bukur.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT