Web Analytics

Sonte kemi dasëm në BBV! Ja dy banorët që do martohen

Botuar nga: InfoKosova

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare.

Dy nga banorët zgjidhen për të qenë çifti që do të martohen, një prej tyre prifti dhe të tjerët të ftuar.

Këtë edicion nusja dhe dhëndri do të jenë Ilnisa dhe Meritoni.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT