Web Analytics

Sot është njëra ndër femrat më joshëse, por ja si dukej dikur Tanya

Rep-artistja, Doruntina Shala e njohur me emrin artistik Tayna për një kohë të shkurtër u bë emri që po pushton të gjitha mediat rozë.

Tayna shumë shpejt arriti t’i marrë zemrat e fansave dhe tashmë u bë emri më i dashur për të gjithë.

E gjithë jeta e saj është në qendër të vëmendjes, e në një farë forme ajo i shpërblen fansat e saj duke ndarë me ta çdo moment të jetës përmes rrjeteve sociale.

Ne nje fotografi e realizuar vite me pare, shihet ndyshimi i Taynes i cili ishte pa operacione plastike.

Shiko foton:

Nga rubrika