Web Analytics

Stresi “fryhet” me një tavolinë të mbushur me ca para

Stresi u përfol së fundmi për një lidhje dashurie të mundshme.

Ai sot morri vëmendjen e ndjekësve me një Instastory.

Reperi i njohur ka publikuar foto të disa shifrave marramendëse të parave dhe disa orave luksoze.

Fansat kanë shpërndar foton e tij duke komentuar mbi shifrën që mund të posedoj artisti.

Shiko foton:

Nga rubrika