Web Analytics

Super class, Nora e ‘zjarrt’ ne fotot e fundit

E famshmja kosovare, Arbnora Ademaj, shquhet për pamjen e saj të bukur dhe mjaftë tërheqëse.

Ajo ka postuar tri imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilat u shfaq e veshur shumë me stil.

Ish-Miss Kosova, edhe kësaj radhe ka mahnitur fansat me pamjen e saj.

E veshur me plotë stil, Ademaj u kujdes të mahnit rrjetin duke u shfaqur e mrekullueshme.

Shiko Foton:

Nga rubrika