Web Analytics

Takimi i Romeos me Marion, Rikja kap detajin e dyshimtë te Heidi (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, “Rrumeo” u surprizua nga vëllai i tij, Mario.

Një moment mjaft emocionues, që përloti pjesën tjetër të banorëve, përveç Heidi Bacit, e cila u fokusua nga kamera në një moment ku shihej duke qeshur dhe aspak e prekur.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar ish-banores, Rikes, e cila ka bërë edhe një postim në InstaStory.

“Pik loti nuk ka“– shkruan Rike, ndërkohë që shoqëron postimin me emoji në formën e akullit dhe të borës, për të treguar ftohtësi.

Shiko foton:

Të FUNDIT