Web Analytics

‘Tash unë 1 jave mundem mos mi la flokët”, Leonora e kënaqur me look-un e ri të flokëve

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora vazhdon të duket si çikë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku tregon se ka ndryshuar look-un e flokëve.

E kënaqur me ndryushimin e ri, Leonora ka habitur me përshkrimin që i ka bërë videos ku tregon look-u e ri.

“Tash unë 1 jave mundem mos mi la flokët”, ka qenë përshkrimi që Leonora i ka bërë kësaj videoje.

A po ju pëlqen ndryshimi i ri. /ORAinfo/

Shiko videon:

Nga rubrika