Web Analytics

Tayna rikthehet në skenë, kështu u prit nga publiku

Pas një pauze disa mujore, Tayna mbrëmë doli para publikut në Tiranë.

Ajo u prit me brohoritje dhe duartrokitje të shumta.

Tayna u emocionua pafund nga kjo pritje madhështore.

E ku ka më mirë, se një rikthim si ky…

Shiko vidoen:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Nga rubrika