Web Analytics

“Të kesh c*ca, gjëja e preferuar e të qenit grua…” Ndjekësja e ‘ironizon’, ja si përgjigjet Sara Hoxha!

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha është një ndër emrat më të komentuar të showbiz gjatë muajve të fundit.

Aktualisht Sara po merret me biznesin e saj të veshjeve, ku dhe ka postuar dje për 8-Mars një foto ku shkruan “Cila është gjëja e preferuar e të qenit grua?”, me një foto të saj ku mbante veshur vetëm një xhaketë të zbërthyer dhe pantallona të brandit të saj.

Një ndjekëse i ka shkruar Sarës “të kesh cica” – një batutë kjo me pak ironi brenda, duke qenë se Sara shpesh është komentuar për gjoksin e saj të vogël.

Komentin e ndjekëses Sara e ka publikuar në Instastory, ku shkruan: “E meritova këtë dhe vërtet shpresoj të jetë një shaka”

Shiko foton:

Të FUNDIT