Web Analytics

“Të paçim gjatë, të dua shumë”, Teuta vjen me urimin më të ëmbël për nënën

Nëna e aktores së njohur kosovare, Teuta Krasniqi feston ditëlindjen.

Me këtë rast Teuta bëri urimin emocionues për nënën.

“Urime ditëlindja e shtrenjta mami, paç shëndet dhe gëzime pranë familjes për të cilën ti bën aq shumë e nuk kursehesh kurrë.

Të paçim gjatë, të dua shumë”, shkroi ajo.

Shiko foton:

Nga rubrika