Web Analytics

‘Të të vijë turp nga vetja’, moderatorja e njohur i dërgon publikisht mesazh Robert Berishës

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Lei Kraja, e cila ishte e ftuar te ‘Hëna dhe Dielli’, i ka dërguar një mesazh zanor Robert Berishës, të cilit i thotë: “Të të vijë turp nga vetja, a ke cipë?”

Por përgjigja e tij është epike pasi i thotë: “Cipë nuk kam vetëm e kam një cicë”.

Shpesh herë, Lei Kraja dhe Robert Berisha janë komentuar për shkak të afrimitetit me njëri-tjetrin, por nuk ka asgjë më shumë se miqësi mes tyre.

Për një histori të mundshme mes tyre nisi të përflitet pas pjesëmarrjes së Leit dhe Robert Berishës në emisionin ‘Dance with me’, ku ishin cift.

Shiko Videon:

Të FUNDIT