Web Analytics

Teksa Ledri është me pushime, ja çfarë bënë Sara Hoxha

Botuar nga: InfoKosova

Rep-artisti i njohur Ledri Vula gjatë ditës ka publikuar disa foto ku tregoj se është me pushime në Ibiza me miqtë e tij.

Ndërsa Sara po e shijnë kohën në shtëpi.

Ajo ka publikuar foto ku tregoj se po kujdesët për vetën e saj dhe për Poemin.

Kujtojmë se Ledri dhe Sara ka kohë që janë të pranishëm në mediat rozë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT