Web Analytics
BallinaSHOWBIZTeuta Krasniqi na sjell një foto të 'vjetër' me Adonisin, ja si...

Teuta Krasniqi na sjell një foto të ‘vjetër’ me Adonisin, ja si dukeshin

Adonis Morina dhe Teuta Krasniqi ka gjashtë vite që po e shijojnë lidhjen e tyre romantike, duke sjellur shpesh momente nga perditshmeria e tyre.

Çifti shqiptarë kanë edhe një vajzë së bashku, Kaja ku si famjlje ndajne foto te embla me publikun.

Dyshja janë mjaftë aktivë në rrjetet sociale ku postojnë imazhe të ndryshme nga jeta e tyre personale.

Duke shfaqur gjithmonë krahë njëri tjetrit dhe të lumtur, kësaj here janë bërë nostalgjik.

Ka qenë partneri i aktores që ka postuar një fotografi në InstaStory derisa ajo ishte realizuar pesë vite më parë.

Ndërkohë, edhe Teuta e ka ripostuar duke i thënë “T’du”, Adonisit.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit