Web Analytics

Tha që e ka pritur mirë imitimin në “Portokalli”, komenti “pikant” i Borës për Salsanon

Nga: InfoKosova

Pak ditët më parë në një intervistë Salsano Rapi foli për imitimin e Bora Zemanit në show-n e argëtimit “Portokalli.”

Prej disa të dielash, aktori vendoset nën petkun e moderatores, imitim i cili ka shkaktuar të qeshura dhe është pëlqyer nga publiku.

Salsano u shpreh se Bora ka qenë dashamirëse përsa i përket asaj pjese, duke shtuar se ka edhe ekzagjërim për shkak të show-t.

Mirëpo së fundmi, në “Dancing With The Stars”, Zemani nuk ia ka kursyer dy fjalë Rapit teksa po prezantonte performancën e tij të mbrëmjes.

“Nëse ai do të shihej të dielave në pasqyrë mund të dukej si kushdo por jo si Bora Zemani.”

Kështu e prezantoi moderatorja Bora Zemani aktorin që e imiton çdo të diel në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Kujtojmë që gjatë intervistës Salsano u ndal edhe tek eksperienca e tij deri tani në show-n e kërcimit.

Aktori dhe prezantuesi i njohur tregoi se në përgjithësi, edhe në “Portokalli”, ai del më mirë në provat gjenerale se sa në shfaqje.

Jo vetëm kaq por ai zbuloi edhe konkurrentin më të fortë sipas tij, i cili tha se është Ardit Çuni.

Mirëpo, gjatë fjalës së tij, Salsano u shpreh se ka probleme me përqëndrimin dhe shpeshherë i harron hapat.

“Tani jemi live dhe Lori patjetër që do thotë fjalë të mira për mua.

Kam përshtypjen që vuan shumë me mua.

Kam probleme përqendrimi, nuk i mbaj mend hapat, dhe Lori thotë si ka mundësi se ta kam shpjeguar shumë herë”, tha Salsano në “Wake Up”.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Tha që e ka pritur mirë imitimin në “Portokalli”, komenti “pikant” i Borës për Salsanon

Nga: InfoKosova

Pak ditët më parë në një intervistë Salsano Rapi foli për imitimin e Bora Zemanit në show-n e argëtimit “Portokalli.”

Prej disa të dielash, aktori vendoset nën petkun e moderatores, imitim i cili ka shkaktuar të qeshura dhe është pëlqyer nga publiku.

Salsano u shpreh se Bora ka qenë dashamirëse përsa i përket asaj pjese, duke shtuar se ka edhe ekzagjërim për shkak të show-t.

Mirëpo së fundmi, në “Dancing With The Stars”, Zemani nuk ia ka kursyer dy fjalë Rapit teksa po prezantonte performancën e tij të mbrëmjes.

“Nëse ai do të shihej të dielave në pasqyrë mund të dukej si kushdo por jo si Bora Zemani.”

Kështu e prezantoi moderatorja Bora Zemani aktorin që e imiton çdo të diel në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Kujtojmë që gjatë intervistës Salsano u ndal edhe tek eksperienca e tij deri tani në show-n e kërcimit.

Aktori dhe prezantuesi i njohur tregoi se në përgjithësi, edhe në “Portokalli”, ai del më mirë në provat gjenerale se sa në shfaqje.

Jo vetëm kaq por ai zbuloi edhe konkurrentin më të fortë sipas tij, i cili tha se është Ardit Çuni.

Mirëpo, gjatë fjalës së tij, Salsano u shpreh se ka probleme me përqëndrimin dhe shpeshherë i harron hapat.

“Tani jemi live dhe Lori patjetër që do thotë fjalë të mira për mua.

Kam përshtypjen që vuan shumë me mua.

Kam probleme përqendrimi, nuk i mbaj mend hapat, dhe Lori thotë si ka mundësi se ta kam shpjeguar shumë herë”, tha Salsano në “Wake Up”.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT