Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

“Triko e shëmtuar”, veshja e Kim Kardashian merr kritika nga fansat

Edhe Kim Kardashian ishte pjesë Met Gala 2024, megjithatë fansat mbetën të hutuar nga zgjedhja e 43-vjeçares për të kombinuar fustanin e saj me një triko.

Këto detaje i bënë njerëzit të dyshojnë se në fakt, trikoja nuk ishte pjesë e veshjes, por ishte shtuar në minutën e fundit për të fshehur një problem me fustanin.

“Fustani i Kim-it duhej të jetë grisur, nuk ka mundësi që një triko e shëmtuar të ishte pjesë e tij”, shkroi një fans.

Derisa, siç ka shpjeguar Kim për Vogue trikon e kishte marrë të të dashurit të saj.

“Sapo vrapova dhe mora pulovrën e të dashurit tim”, tha ajo./klankosova

Shiko foton:

Të fundit