Web Analytics

Tringa shprehet me fjalët më të mira për Mihrijen

Marrëdhënia e tyre përtej asaj vjehër-nuse është shumë e njohur për të gjithë.

Ata kalojnë kohën më të madhe bashkë, dhe këtë e kemi parë në rrjete sociale.

Tringa dje ka postuar një video duke kënduar në Instastory dhe ka shkruar:

“Vjehrra ma e mirë”

Si po ju duket juve kjo marrëdhënie dhe si e keni ju marrëdhënien me vjehrra?

Shiko videon:

Nga rubrika