Web Analytics

Trixa më në fund e ka marrë veten, ka bërë një ndryshim të papritur në pamje

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Por, tani bukuroshja duket se e ka marrë veten shumë mirë dhe madje ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Nga rubrika