Web Analytics

Tuna dhe Adelina Tahiri qenkan shoqe të mira, nuk do ta besoni se çfarë bëri Adelina për të

Nga: InfoKosova

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka raport të mirë me Tunën, madje e ka përkrahur atë në projektin e ri muzikor, duke e shpërndarë këngën./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT