Web Analytics

Tuna ja kthen të pasmet aparatit, shfaqet super provokuese

Botuar nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë active në rrjetet sociale.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo në imazhin e fundit është shfaqur super provokuese.

Me bikini dhe duke ja kthyer të pasmet aparatit, Tuna shfaqet kaq joshëse. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT