Web Analytics

Tuna nënë e dy fëmijëve, ‘pushton’ rrjetin pa pikë turpi me foto provokative

Botuar nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë active në rrjetet sociale.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo e ka ‘pushtuar’ rrjetin me foto provokative./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT